5 zásadních rozdílů mezi offline a online kasiny

Rozdíly mezi offline a online kasiny

Nemusíte být Albert Einstein, abyste pochopili, že online kasina se liší od těch tradičních. Tradiční je ve velké budově a online na vašem počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Mezi online kasinem a jeho kamenným sourozencem jsou ale i jiné, jemnější rozdíly.

1. Hrajte, kdykoli chcete

Jednou z klíčových výhod virtuálního kasina je, že můžete hrát, kdykoli chcete. Můžete například otevřít svůj notebook a vyzkoušet svou strategii u stolů blackjacku nebo si zahrát na kterémkoli ze stovek dostupných hracích automatů. V tomto věku online hraní je k dispozici pouhým pohybem virtuálního přepínače.

V živém kasinu může někdo hrát váš oblíbený automat nebo mohou být stoly blackjacku u vašich sázek plné. Na internetu, kde hrajete počítačový blackjack kdykoliv, ale takové problémy nejsou. Stoly blackjacku ve vašem kasinu s virtuálním krupiérem však mohou být obsazeny jinými virtuálními hráči.

2. Kasino se dvěma rychlostmi

Stolní hry jako blackjack, baccarat nebo hold’em v živém kasinu mohou být pomalé. V online stolních hrách vyřídí počítačoví dealeři vše za poloviční čas.

Automaty v online kasinu se budou točit normálně a stejnou rychlostí jako ve skutečném kasinu. Mnoho online her má však možnost rychlého otáčení, aby se hra v případě potřeby pohybovala ještě rychleji.

3. Oblékej se, jak chceš, ale žádné nápoje zdarma

Mnoho kamenných kasin má dress code. V online kasinech to není problém. Nevýhodou hraní online však je, že nedostanete žádné nápoje zdarma. V běžných kasinech vám mohou být nabídnuty bonusy, včetně bezplatných nápojů nebo poukázek na bufet.

4. Více různých online her

V online kasinu ve srovnání s živým kasinem získáte mnohem více různých her. Důvody jsou zřejmé – ve skutečném kasinu není mnoho místa a hodně peněz se utrácí za najímání dealerů a personálu.

Na internetu to není problém – najdete mnoho různých variací vašich oblíbených stolních her, jako je ruleta, blackjack, baccarat a video poker. V online kasinech můžete dokonce hrát zdarma. Zkuste to v kamenném kasinu!

5. Okamžitý výběr peněz v živých kasinech

Když hrajete blackjack, ruletu nebo baccarat ve skutečném kasinu, je velmi příjemné sledovat, jak vaše věž žetonů roste. Kdykoli můžete vstát od stolu a vyměnit je za skutečné peníze. Na internetu je to trochu jinak. A i když můžete vybírat peníze, kdykoli budete chtít, může to chvíli trvat. A co je nejdůležitější, hrajte zodpovědně, protože hazardní hry mohou být návykové.

Nedá se říct, že by online kluby byly rozhodně lepší než ty skutečné. Ty druhé mají oproti prvnímu také některé výhody. V první řadě je to nepopsatelná atmosféra hazardního podniku, kde je vzduch prosycený adrenalinem, předzvěstí neuvěřitelných úspěchů i drtivých porážek. Dalším plusem klasických holí je možnost rychlého získání výhry, pokud se usmálo štěstí. Ve virtuálním klubu si platby budou muset pár dní počkat. Navíc při návštěvě offline kasina je mnohem nižší riziko, že narazíte do bezohledného klubu organizovaného podvodníky, kteří druhý den jednoduše zmizí s vkladem hráče.